Sprzedaż mieszkań

Osiedle przy Starej Noteci, Drezdenko, Antczak

Osiedle nad Starą Notecią

– nowoczesność i harmonia

Osiedle zlokalizowane jest na obrzeżach miasta, dzięki czemu daje gwarancję bezpieczeństwa, spokoju i ciszy. To połączenie nowoczesnego budownictwa z harmonią, jaką zapewnia rozciągająca się wokół sielska zieleń, a także sąsiedztwo płynącej nieopodal rzeki, nad brzegiem której można odpocząć od codziennych trosk. To inwestycja zaprojektowana z myślą o tych którzy cenią sobie wygodę oraz najwyższy standard wykończenia, przy zapewnieniu atrakcyjnej ceny oraz kontaktu z naturą.

Osiedle Przylesie, Drezdenko, Deweloper Antczak

Osiedle "Przylesie"

W styczniu 2021r. zakończyliśmy budowę osiedla Przylesie przy ulicy Wita Stwosza w Drezdenku. Zakończona inwestycja to  15 trzykondygnacyjnych budynków, a w nich wygodne 2, 3 i 4 – pokojowe mieszkania. Projektanci postawili na prostą formę architektoniczną, duże okna i dobrze doświetlone pomieszczenia. 
Osiedle powstało w cichej i spokojnej części Drezdenka z kameralną zabudową. 
Ta zielona okolica przy lesie miejskim umożliwia wytyczanie własnych tras spacerowych, biegowych i rowerowych, które generują niekończące się sposoby na aktywne spędzanie czasu. Poszukujący ciszy i wytchnienia po dniu pracy, znajdą ukojenie w otoczeniu natury.

Sprzedaż zakończona.

atrakcyjne mieszkania dla całej rodziny

Zamieszkaj w lokalizacji, która jest otoczona piekną przyrodą