rAFIL

Wysokiej jakości antykorozyjne emalia do metalu charakteryzująca się podwyższoną odpornością na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Tworzy szybkoschnącą, trwałą i elastyczną powłokę wysoce odporną na zarysowania, uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. W zestawie z gruntem Rafil PODKŁAD ANTYKOROZYJNYM stanowi silne zabezpieczenie przed korozją.
KORZENIE MARKI RAFIL SIĘGAJĄ 1917 ROKU
Ponad 100 lat historii to doświadczenie godne zaufania klientów i ekspertów. Radomska Fabryka Farb i Lakierów SA czerpiąc z głębokiej, specjalistycznej wiedzy budowanej od podstaw przez dziesięciolecia tworzy profesjonalne systemy antykorozyjne do metalu i farby do betonu stosowane szeroko w przemyśle.
Rafil produkuje także bogate kolorystycznie wyroby dekoracyjne, będące odpowiedzią na potrzeby prywatnych odbiorców. Ponad 100 lat tradycji w ochronie metalu to ogromny kapitał wiedzy, którą RAFIL dzieli się dzisiaj z konsumentem, tworząc antykorozyjne farby podkładowe, farby na rdzę i profesjonalne systemy do ochrony przed korozją. RAFIL oddaje w ręce klienta produkt przyjazny i łatwy w aplikacji. Teraz każdy może trwale chronić metal wokół własnego domu.